EFT konzultace - techniky emoční svobody

+ novinka Kolibové balanční techniky otvírací KBT-O 1,2®


Ing. Renata Skalníková - EFT praktik ADV., lektor

IMPACT koučink & meridiánová, energetická psychologie

Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové (každé úterý), on-line (Skype, videohovor) ... odkudkoliv


"Příčinou všech negativních emocí je narušení energetického systému těla."

Emoce jsou jako vlny na moři. Když jsou jemné a teplé, je radost se v nich koupat. Když jsou ledové a rozbouřené, je koupání v nich životu nebezpečné.

Stejné je to i s emocemi, které prožíváme. Buď nás naplňují radostí, klidem a spokojeností, nebo se trápíme a utápíme ve strachu, lítosti, pocitech viny, zlosti, depresích ...

Volba, co budete žít vy, je jen na vás.


Co je to metoda EFT? A proč "meridiánová psychologie"?

Doslovně - Emotional Freedom Techniques - nebo-li „Techniky Emoční Svobody\".

Metoda EFT je založena na poznatcích, které se například v TČM používají již po staletí. Je to propojení mysl-tělo-energetická rovnováha.

V EFT však navíc pracujeme s konceptem, který dokazuje jak negativní emoční rozpoložení, jsou příčinou přerušení toku energie v lidském energetickém systému. Nemůže-li energie plynule proudit, dochází ke ‚zkratům‘, které mají za následek i další nesrovnalosti, ovlivňující naše psychické pohodlí a stav fyzického zdraví.

Za použití \"meridiánové psychologie\", při práci na daném problému za účelem odstranění tzv. negativního bloku, naše vzpomínky a identita zůstávají stejné, pouze záporná reakce a emoční nepohodlí, vymizí.

Tento výsledný efekt je trvalý, tj. uvažujeme stále stejně, ale již bez zbytečné negace, špatné volby, nesprávného strachu atd.. Plus, stabilizuje se tím i tok energie v meridiánovém systému.


 Představte si tok energie v lidském systému těla jako například tok vody v malém potůčku. Když se potůček v určitém místě zanese napadaným listím, znemožní to jeho přirozený směr. Proud vody v potůčku se nezastaví, bude si hledat jiné cesty a síla proudu se tímto v daném místě oslabí - rozmělní, odchýlí od původní dráhy ... V EFT můžete toto zanesení potůčku metaforicky chápat jako blok na energetické /meridiánové dráze.


Technika EFT Vám může pomoci s následujícími potížemi:

  • stres, častá únava, nadváha
  • strach, že něco nezvládnu, fobie, snížené sebevědomí, nerozhodnost
  • pocit viny, stud, ztráta motivace, dětské problémy
  • negativní vzpomínky
  • neplodnost, nespavost, vznětlivost, vztahové problémy
  • migrény, bolesti zad apod., alergie a jiné potíže 

Výhody metody:

  • řeší příčiny, a ne jen projevy potíží
  • je obvykle rychlá, s dlouhotrvajícími výsledky
  • vyřešené problémy se již neobjevují znovu
  • nebolestivá, bez vedlejších účinků (nepoužívá jehly, léky ani nic podobného)

 

Kolibové Balanční Technika otvírací KBT-O 1,2®

Vylepšila jsem své terapie a k technikám emoční svobody jsem přidala úžasnou metodu Kolibové balanční techniky

Dotyková terapie 3 ... 

Naše těla jsou dlouhodobým stresem, věkem nebo špatným pohybem stažená a Kolibové balanční technika otevírací je vynikající technika na uvolnění stresu, uvolňuje svalové spasmy v celém těle, dochází k uvolnění nejen fyzickému, ale i psychickému, energie lépe proudí celým tělem, mírní se únava a mnohdy odchází různé i dlouhodobé bolesti … tato technika nádherně uvolní tělo a s technikami emoční svobody, díky propojení tělo-mysl, krásně, hravě a citlivě vyčistíme energetické pole od negativních a nepotřebných emocí, které vám komplikují život, působí problémy či emoční bolest.

Kolibové Balanční Technika otvírací KBT-O 1,2®

Tyto techniky nahrazují Dornovu metodu, Mojžíšovu metodu nebo tlakovou Thajskou masáž. Dlouhodobým stresem, věkem nebo špatným pohybem se naše tělo postupně stahuje, zmenšuje nebo zkracuje v určitých částech těla. Stažení těla zhoršuje krevní a lymfatický oběh, utlačuje nervy a zhoršuje pohyb, dýchání a vnitřní stabilitu těla. Jelikož si tělo tyto bloky postupně vytváří samo (stažením, stářím nebo špatným pohybem) nejde tato příčina lékařsky ani terapeuticky zjistit. Tělo sice není nemocné, ale bolí.


Jak probíhá a jak dlouho trvá terapie?


Představím Vám techniky, s kterými budu pracovat, vy mi řeknete, co vás trápí a co chcete vyřešit.

Nejdříve uvolníme tělo a poté hravě vyčistíme vaše energetické pole.

Většinou je první konzultace 1,5 hodinová, tak si připravte dostatek času. Další individuální sezení trvá 1 hodinu. Ke každému přistupuji individuálně. Záleží na tom, co konkrétního řešíme.

Osobní konzultace v Rychnově nad Kněžnou, každé úterý Hradec Králové a skype konzultace či videohovor odkudkoliv...


Terapie s paní Renatou byla naprosto výtečná. Spoustu věcí mám zpracovaných, ale pořád bylo ve mě mnoho bolesti. Terapeutický přístup paní Renaty byl intuitivní a laskavý. Velmi se mi líbilo její vysvětlení tady a teď a přijetí života, svého těla, sebe, tak, jak to je. Při sezení s ní jsem si zviditelnila a přijala mnoho věcí a změnila jsem pohled na sebe samu. Rozhodně terapii s Renatou doporučuji, je úžasná, laskavá a pomůže Vám. Děkuji.
Natáliemanažerka kvality
Cítím se lehčí a zářivější a jsem nadšená z nových kroků na mé životní cestě, a to díky podpoře Renaty a její nekonečné laskavosti a podpoře.
Laura

Ceny terapií?


EFT osobní/online konzultace
1200 Kč
konzultace trvá 60 - 90 minut
Uvolnění těla Kolibové balanční technikou 1
800 Kč ... 60 minut terapie
1000 Kč ... 90 minut terapie
Balíček 3 terapií
3 000 Kč
2 * EFT konzultace
1 * Kolibové balanční technika
👍🏼
Tříměsíční mentoring
10 000.00 Kč
Zahrnuje 6 terapií ... 2 terapie měsíčně
2 * Kolibové balanční techniky
1 * Energetická terapie
3 * 2 hodinovou EFT konzultaci
Půlden s Reny
5 000,- Kč
Magický skok
Indiviuální péče s technikami emoční svobody a energií

Pro objednávku konzultace vyplňte, prosím, formulář nebo mi zavolejte.


„Už jsem u Vás byla na EFT terapii a bylo to báječný, ale po té nové dotykové terapii mi začíná spoustu věcí zapadat do sebe.“ … „Moc Vám děkuji za terapii, máte v sobě cosi magického, umíte svým dotykem a laskavou citlivostí tak jako člověka obejmout a dodat mu pocit bezpečí … je mi o tolik líp, strašáci se zmenšují, někteří zmizeli a těším se moc na další setkání s Vámi. Pokračujte … umíte lidem pomoct vnést do života lásku, naději, víru v sebe, kterou jim sebral strach … i já vidím jiné možnosti řešení, vím, že to, co bylo pro mě beznadějné, bezvýchodné, se vyřeší … moc moc děkuji.“
Terezie, Pardubice
Super, děkuji za tu novou terapii, víte, s Vámi se i tak krásně povídá a spoustu věcí jsem si uvědomila a dívám se na svět tak nějak jinýma očima … děkuji, jste úžasná. A těším se, co bude dál.“
JIřina, Dvůr Králové
Když jsem poprvé šla na terapii, ani jsem nevěděla o co se jedna, ale potřebovala jsem se sebou něco dělat. Můj život mě nenaplňoval, byla jsem znuděná, protivná a nevěděla jsem, co dál. Rodiče na mě kupili své zdravotní potíže a byla jsem bezradná. Po první terapii se mi hodně ulevilo, spoustu věcí jsem si uvědomila a těšila se na další. Celkem to bylo 5 téměř dvouhodinových terapií a já najednou uviděla život v lepších barvách, začala jsem si užívat, sportovat, zamilovala jsem se. Fakt doporučuji. Jestli nevíte jak dál, nebo se chcete jen posunout, dostat jiný pohled, tak to zkuste. Budete překvapeni, jak jinak uvidíte život.
Kamila Lanškroun
Chtěli jsme s manželem další dítě, ale nedařilo se nám. Rozhodla jsem se, že zkusím EFT terapii, o které mi říkala kamarádka. Paní Renatu jsem si našla na internetu a vydala se za ní. Prostě jsem chtěla pomoc a miminko. Terapie úžasná, paní Renata je moc milá a laskavá, krásně jsme zpracovali mé komplikované zážitky z dětství, můj strach a tak nějak se mi ulevilo, ani nevím jak to popsat. Nevím, zda to bylo jen terapií v Rychnově, ale do 2 měsíců jsem byla těhotná a už se těšíme z dcerky Aničky. Moc děkuji a terapii doporučuji.
Alena, Nové Město nad Metují

Mějte to, co chcete. 

Klíč k plnohodnotnému životu spočívá v kontrole a schopnosti přerámování negativních přesvědčení, společně se schopností porozumět svým emocím.


Nejčastější otázky, na které se ptáte...

V čem mi energetická psychologie pomůže? A jak? 

I přestože je EFT prioritně terapeutická metoda, která však nikoliv neslouží k léčení či diagnóze ve smyslu klasické medicíny a ani nesupluje psychoterapeutickou péči, lze ji úspěšně použít na tyto oblasti:

A/ Jednou z hlavních oblastí kde má metoda EFT velmi pozitivní výsledky je tzv. životní koučink. EFT totiž dokáže změnit celý vzorec neproduktivní identity. Především vzorce uvažování jako: „oběť ..zachránce ..viník\". U těchto vzorců uvažování je velmi obtížné, mnohdy až nemožné, aplikovat pouze klasický koučink. Je zapotřebí nejdříve daný vzorec s pomocí EFT odblokovat, aby člověk po úporné snaze neskončil znovu u stejného výsledku.

B/ EFT lze také použít na různé typy fobií, panické strachy, deprese, různé typy závislostí, migrény, bolesti hlavy, chronickou únavu, nutkavé chování, chronické stavy bolesti, snižování hmotnosti, stavy náhlé úzkosti, poruchy příjmu potravy, problémy v osobních a pracovních vztazích, kontrolu negativních pocitů - jako například hněv; zlost; agrese; sebepoškozování atd., nespavost, témata sebeúcty - sebevědomí - sebelásky, sportovní výkonnost, progresivní myšlení, odpoutání se od minulosti, problémy s motivací a mnoho dalších oblastí. Podstatou EFT je efektivní schopnost dostat se ke kořenům - pravé příčině problému a nepracovat tím pádem jen s pouhými symptomy daného problému.

Lidé tzv. nepotřebují opravit,  nejsou „porouchaní\".

Naše mysl je krásný, sofistikovaný systém ~ zkuste, jak vám metoda EFT pomůže uskutečnit vaše životní sny.

Proč \"emoční svoboda\" - znamená to, že po aplikaci EFT budu bez emocí?

V žádném případě ne bez kladných emocí! EFT je bezpečná metoda - odstraňuje z lidského energetického systému pouze negativní a nepotřebné emoce, které komplikují život, působí problémy či emoční bolest.

Je metoda EFT bezpečná?

Ano, když víte, jak ji správně aplikovat, je vždy zcela bezpečná. Díky tomu může být EFT použito i pro velmi malé děti.

Při použití EFT na zdravotní problémy, se však v žádném případě nedoporučuje vysazení stanovené léčby či předepsaných léku od zdravotního specialisty. Úprava stanovené léčby či snížení dávek léku je možná až po dosažení zlepšení díky absolvovaným EFT sezením - vždy však na základě konzultace se svým ošetřujícím lékařem.

Může mi EFT pomoci i s fyzickými problémy?

Většina našich fyzických problémů má své kořeny v zablokování (přerušení) toku energie v energetickém poli lidského těla - příčina tohoto přerušení má svůj základ v emoční sféře .. takže odpověď je \"ano\".

Je možné, aby na mne EFT nepůsobilo? Jsem celkem skeptik ..

EFT procedura je 100% účinná i pro \"nejzatvrzelejší skeptiky\". Nicméně, jestliže pro Vás nemá kladný efekt je vhodné konzultovat otázky nevědomé sebesabotáže, skrytých příčin, které nám dávají \"výhody z nevýhod\" a nebo eliminaci energetických toxinů s kvalifikovaným EFT praktikem.

Jak dlouho mi dosažené zlepšení po aplikaci EFT vydrží?

Trvale. Pro komplexní ucelenou práci na problému je nejlepším řešením navštívit specializovaného EFT praktika, který provede odblokování i přidružených a skrytých aspektů. Toto Vám zaručí stálost v dosaženém zlepšení symptomů po EFT proceduře.

Jaký bude můj pocit bezprostředně po EFT sezení?

Uvolněný. Spousta klientů popisuje pocit lehkosti, pocit možnosti se zhluboka nadechnout, pocit jako by jim někdo sundal velký balvan z ramenou, pocit úlevy, spokojenosti a \"bezdůvodného\" pocitu štěstí .. někdy i mírné bezprostřední únavy; a někdo naopak pociťuje velký příliv energie /subjektivní vitality.


Důležité upozornění: 

Neopomeňte vhodnost konzultace s kvalifikovaným zdravotním specialistou před použitím metody EFT /meridiánové psychologie, v případech vážných a chronických zdravotních stavů. Meridiánová psychologie EFT není, i přes svoje vynikající výsledky, náhradou za klasickou zdravotní péči!


Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit? 

Jsem tu pro vás.

 

Telefon

+420 773 981 508

E-mail

renata@renataskalnikova.cz

Facebook

Najdi Sebe Sama

Instagram

najdisebesama