Následuj svou vnitřní moudrost

Následujte svou vlastní vnitřní moudrost, spíše než názory druhých.

Názory každého člověka vycházejí z jeho zkušeností a vnitřního nastavení – a to má každý zcela jedinečné.

Přestože se můžete názory druhých nechat inspirovat či je přijmout jako způsob rozšíření vlastních obzorů a pohledů na věci, neměli byste se jimi řídit, pokud je sami necítíme jako správné – nebo alespoň ne pro vás.

Mnohdy právě v období, kdy jste citliví a zranitelní, vyhledáváte vedení od někoho druhého, a je-li tento člověk naladěn jinak, mohou vám jeho slova ještě přitížit nebo dokonce ublížit.

Pokud tedy budete tápat, soustřeďte se na své vlastní nitro místo zoufalého hledání jistoty v někom nebo v něčem kolem vás, zklidněte svou mysl i emoce a nalaďte se na svou vnitřní moudrost, která je v souladu s Vyšší Moudrostí.

Naslouchám lidem a díky technikám emoční svobody jim pomáhám najít ztracený smysl života, pomáhám Vám najít Sebe Sama. Spolu změníme vaše negativní přesvědčení o sobě a nezpracované emoce. Protože každý máme svou cenu a způsob, jak druhému ukázat, že máte svou cenu, je mít ji. To se dá udělat jen jediným způsobem – věřit v to. Když znáte svou cenu, nemusíte nic dokazovat. Jsem tu pro Vás a pomohu Vám ji znovu najít a rozsvítit. Můj příběh si přečtěte zde >>