Naučme se přijímat změny!

Přijímat fakt, že vše je pomíjivé, nám pomáhá vážit si všeho, co prožíváme v současnosti, právě teď: naše vztahy, náladu, tělo, zdraví, počasí.

Vychutnejme si okamžiky, které máme rádi, protože nebudou trvat věčně.

Stejně tak, když prožíváme něco negativního, víme, že to není nastálo.

5 způsobů, jak se naučit přijímat změny

  1. Snižte svá očekávání

Když si nastavíte rozumná očekávání a nevyžadujete konkrétní výsledky, budete schopni lépe reagovat na změnu a budete zdravěji reagovat, pokud něco z toho nevyjde nebo něco ztratíte.

  1. Připouštějte si možnost změny

Osvojujte si fakt, že změna se může stát rychle a kdykoli to nebudete čekat. Naučit se rozvíjet tento způsob myšlení umožňuje nechávat věci, aby se děly, místo toho, aby se staly terčem popírání a odporu.

  1. Akceptaci změny procvičujte a přijímejte ji

Mnozí z nás se zoufale snaží zabránit tomu, aby se v našem životě udála jakákoliv změna, protože se obáváme neznámého. Místo toho, abychom změně odolávali, dovolme změně přijít a akceptujme ji. Tento postoj nám velmi usnadní život. Pokud odmítáte přijmout negativní emoce, jako je úzkost, situaci si skutečně zhoršujete, protože bojujete proti ní. Okolnosti nebudou vždy vypadat tak, jak chcete – a to je v pořádku. Objasnění situace, přijmutí faktu a jeho akceptace, vám pomůže změnu přijmout snáze.

  1. Učte se ze svých zkušeností

Každou změnu přijímejte jako lekci, ze které se můžete mnohé naučit. Pokud se snažíte udržet všechno „při starém“, znamená to, že se neměníte a ani nerostete. V životě je možné růst mnoha různými způsoby. Změna a nové zkušenosti můžou být nejlepším učitelem, ale pouze v případě, že se chcete učit.

  1. Přijměte moudrost

Když se naučíte změny přijímat a učit se z nich, otevřete prostor pro vnitřní mír. Místo bojů proti principům vesmíru, přinesete do svých životů klid a radost. A i když s vámi život někdy pořádně zatřese, uvědomíte si, že změny vás nemohou zlomit.

Když přijmeme změnu a učíme se z ní, změna už nikdy nebude náš nepřítel.

Stává se naším učitelem.

Naslouchám lidem a díky technikám emoční svobody jim pomáhám najít ztracený smysl života, pomáhám Vám najít Sebe Sama. Spolu změníme vaše negativní přesvědčení o sobě a nezpracované emoce. Protože každý máme svou cenu a způsob, jak druhému ukázat, že máte svou cenu, je mít ji. To se dá udělat jen jediným způsobem – věřit v to. Když znáte svou cenu, nemusíte nic dokazovat. Jsem tu pro Vás a pomohu Vám ji znovu najít a rozsvítit. Můj příběh si přečtěte zde >>