Ovládněte své EMOCE

e-book  - nyní PŘEDPRODEJ


Také jste přesvědčení, že EMOCE jsou zcela mimo váš vliv, že jsou prostě něco, co se spontánně přihodí jako reakce na různé události?

Často se obáváte EMOCÍ, jako by byly nějaký virus, který se na vás zaměří a útočí, když jste nejvíc zranitelní?  A někdy je chápete jako druhořadé příbuzné vašeho intelektu a vůbec si nevšímáte jejich významu?

Nebo předpokládáte, že vzniknou jako odezva na to, co děláte nebo říkají ostatní?

A víte jaký že je společný prvek všech těchto názorů?

Chybná domněnka, že nemáte žádnou kontrolu nad těmito tajemnými duševními pochody zvanými EMOCE.


Víte vlastně, kdo je zdrojem EMOCÍ?

Vy sami. Vy jste ti, kdo je tvoří.

Tolik lidí se domnívá, že musí čekat na nějaký zvláštní zážitek, aby prožili emoce, po kterých touží. Nedovolí si cítit se milovaní, šťastní nebo sebejistí, dokud se nesplní řada konkrét­ních očekávání.

Víte co? ... můžete cítit cokoli, jakkoli a kdykoli.


Pojďte se se mnou na jednotlivé EMOCE podívat, naučit se hledat skryté pozitivní významy v těch věcech, o kterých jste se domnívali, že jsou negativní, naučím vás EMOCE prožívat a ne předstírat, že žádné neexistují...

Víte, skutečný klíč k životu spočívá v tom, umět se cítit dobře, i když se tak necítíte, nebo dokonce nechcete. Každý se dokáže cítit dobře, pokud se už dobře cítil.

Jediný způsob, jak můžete efektivně využít své EMOCE, je po­chopit, že vám chtějí sloužit. Musíte se od nich učit a používat je k dosažení výsledků, které potřebujete pro zkvalitnění života.

EMOCE, které považujete za negativní, jsou pouze výzvou k činu.Je nutné, abyste si uvědomili, že je potřeba mít vědomou kontrolu nad svou vlastní myslí, jinak budete vydáni na milost a nemi­lost všemu, co se bude dít kolem vás. 

 Je potřeba být schopni změ­nit svůj stav okamžitě, bez ohledu na okolí i na to, jak jste vy­strašení nebo zklamaní.

Osvojíte-li si takovou schopnost ... napl­ní vás to ohromnou silou, něčím, co můžete ocenit až v případě, kdy si to vyzkoušíte sami na sobě.

Pak je dobré se naučit měnit svůj stav v jakémkoli prostředí - třeba i v takovém, které je pro vás nepříjemné, ale dokážete tam měnit svůj stav a upravovat ho tak dlouho, až se budete cítit dobře bez ohledu na to, kde právě jste.


Jak bude kurz probíhat a co nabídka obsahuje?


V e-booku najdete efektivní informace, cvičení, příklady, nápady, díky kterým pochopíte své EMOCE, naučíte se je očekávat, pracovat s nimi a ovládat je.

Minimum úsilí se ziskem maximálního výsledku.

Nabízím vám strávit spolu se mnou čas v proudu radostného vědomého utváření své vlastní skutečnosti.


Za e-book nyní, v předprodeji (do 23.3.),

s velmi zajímavými bonusy zaplatíte

290,- Kč ... později bude jeho cena   399,-

a nejpozději 23.3.2020 budete mít e-book v emailové schránce.


Sestavíme si plán radosti pro každý den. 

Připravte se na nadšení a už nyní mu udělejte místo!


Co všechno tedy e-kniha obsahuje a jaké nabízím bonusy?

 • Naučím vás 6 kroků ke zvládnutí EMOCÍ …

Se samotnými šesti uvedenými postupy dokážete zvládnout většinu emocí. Ale k tomu, abyste je vůbec nepotřebovali pou­žívat, je užitečné pochopit, co pozitivního se vám vaše nejdůle­žitější EMOCE  snaží dát najevo. S těmito šesti návody dokážete skutečně zvládnout jakoukoli emoci, která se objeví ve vašem životě. Jestliže se vám budou stejné pocity vracet, tato metoda vám pomůže identifikovat šablonu a ve velmi krátkém čase ji změnit.

 • Projdeme 4 základní postoje, jak lidé zacházejí s EMOCEMI
 • Probereme 10 aktivujících signálů (negativních EMOCÍ) a 10 posilujících EMOCÍ … řekneme si, jakou zprávu pro nás jednotlivé emoce mají a nabídnu vám různé způsoby řešení, jak s nimi pracovat.

Ráda bych, abyste přečtením e-booku získali vděčnost ke všem svým EMOCÍM a nadšení z toho, že vám nabízejí příležitost naučit se něco, čím byste mohli zlepšit svůj život skutečně během okamžiku. Už nikdy nebudete mít bolestný pocit, že jsou to vaši nepřátelé. Všechny jsou tu jen proto, aby vám signalizovaly, že je potřeba něco změnit. Když zdokonalíte svou schopnost tyto signály využívat, začnete je zvládat od chvíle, kdy jsou ještě malé, místo abyste čekali, až narostou do krize.

Dokážete si poradit se situací, dokud je jen nepříjemná a nedohání vás k zuřivosti nebo zoufalství.

 • v jednotlivých kapitolách nabídnu konkrétní téma, které rozeberu a u každé lekce přidám úkoly, možná řešení ... někdy i kreativní
 • vizualizace (jsou namluvené, aby se vám s nimi lépe pracovalo)
 • cvičení, meditace a EFT afirmace a to vše doplněné obrázky EMOCÍ vytvořené intuitivní kresbou

Nenabízím vám strohé informace...

 • jestliže budete plnit zadání a dělat úkoly, postupně sami postřehnete, že váš život se začíná měnit
 • ke všem jednotlivým kapitolám se můžete kdykoliv vrátit a v případě jsem vám k dispozici na emailovou konzultaci

Učit se a číst můžete kdekoliv.
Vše dostanete ve formátu PDF a můžete se do toho pustit kdykoliv. Můžete pročítat a vždy máte možnost projít materiál znovu a zlepšit své výsledky.

velmi zajímavé BONUSY, jako dárky zdarma

 • 30 minutová osobní či skype EFT (techniky emoční svobody) konzultace 
 • mini e-book "Slovník ÚSPĚCHU"
 • po celou dobu kurzu emailová podpora a pomoc při řešení úkolů ... 
 • ... a spoustu dalšího ... kdo mě zná, či kdo prošel některým z mých kurzů, ví, že nabízím a dávám daleko víc ... jde mi o to, abyste svůj život prožili s vášní, radostí, v hojnosti a lásce ... to mě naplňuje a baví


EMOCE se vás snaží podpořit v tom, abyste změnili způsob myšlení, postoje a postupy v komunikaci a chování. Jsou tu proto, aby vám připomněly, že nechcete být jako moucha, která stále naráží do okna, jak se snaží prolétnout sklem.

Vaše signály vám šeptají (možná že už někdy i řvou a tlučou na poplach) pomocí prožitku utrpení, že je nutné, abyste už něco změnili.Víte ... pokud reagujete na své EMOCE šablonou vyhýbání, přicházíte o neocenitelnou informaci, kterou vám nabízejí. Jestliže v tom pokračujete a emoce nezvládáte, narostou do nebezpečné krize. Všechny naše EMOCE jsou důležité a hodnotné v řádném rozsahu, načasování a souvislostech.

Uvědomte si, že emoce, které cítíte v tuto chvíli, jsou dar, vodítko, podpůrný systém, výzva k činu. Když je potlačíte, a budete se snažit je ze svého života vytlačit nebo je zvětšíte a dovolíte jim, aby vás zcela ovládly, mrháte jedním z nejcennějších životních zdrojů.

Když znáte tajemství přístupu ke svým ideálním stavům, můžete doslova dělat divy.

Stav, ve kterém se nacházíte v jakémkoli daném okamžiku, rozhoduje o tom, jak vnímáte realitu, a tím i o vašich rozhodnutích a chování. Jinými slovy vaše chování není výsledkem vašich schopností, ale momentálního stavu.

Chcete-li změnit své schopnosti, změňte svůj stav.

Abyste si otevřeli přístup k množství zdrojů a prostředků, které v sobě máte, uveďte se do stavu aktivního očekávání - a pak už jen pozorujte ty zázraky!

Nemusíte čekat na nic ani na niko­ho!

Nepotřebujete žádný zvláštní důvod pro to, abyste se cí­tili dobře - můžete se rozhodnout teď hned, zkrátka proto, že žijete, proto, že chcete.


Chcete se na něco zeptat? Poradit?


Ráda vám pomohu ... 

Telefon

+420 773 981 508

E-mail

renata@renataskalnikova.cz

Facebook

Najdi Sebe Sama