Vědomě se otevřít pozitivně naladěným lidem

Také se Vám někdy zdá, že potkáváte samé negativně naladěné lidi, jsou protivní, nadávají, vidí život jen v černých barvách, vysávají Vám energii?

Někteří nás i sráží a brzdí v uskutečňování našich snů. Závidí nám, nepřejí úspěch.

A co takhle se vědomě otevřít pozitivně naladěným lidem?

Ano, vím, že ne vždy je možné se nepříjemným lidem vyhnout, potkáváme je v zaměstnání, obchodech, na úřadech, ale jde o to, abychom se nenechali ničím a nikým vyvést z míry. Neberme si nic přehnaně osobně.

Víte, výpady negativních osob proti ostatním, jsou vlastně jen jejich sebe utěšující hrou s životem. Negativní lidé bohužel nejsou šťastní, proto kolem sebe prskají, kopou a čerpají energii z každého, kdo jim to dovolí. A věřte, že ubližují pouze tomu, kdo je slabší, kdo vyzařuje jakoukoliv podvědomou energii strachu nebo nedůvěry v sebe.

Nedávejme jim proto dobrovolně svou životní energii. Nenechávejme se od nich srážet a brzdit ve svých snech a plánech. Obklopme se raději lidmi, kteří nás mají rádi, je nám s nimi dobře.

A dělejme jen to, co nás skutečně naplňuje. Vždyť život, který nám byl dán, je jen náš, my jej žijeme, my máme odpovědnost sami za sebe.

Také nezapomínejme, že nikdy není pozdě na splnění snů, podmínkou ale je mít co nejživější sny a představy, vizualizovat si život takový, jaký ho chceme mít.

Sebevědomé sny, kdy dopředu nic nevzdáváme, nám dávají tu správnou chuť do života.

Naše osobní slabosti nám vždy napoví, proč se děje to či ono, proč nás některé záležitosti provokují, znervózňují, nebo ubezpečují v myšlenkách, že si nezasloužíme být šťastní. Odpověď najdeme vždy jedině v sobě, nikoliv ve svém okolí.

Posilujme vlastní sebevědomí, nelitujme se a nespílejme nad osudem.

Nic a nikdo nás nemusí omezovat, pokud nebudeme omezovat sami sebe, a nebudeme v sobě nic hodnotného potlačovat.

Strach a obavy nás přenáší daleko za hranice toho, čím můžeme být právě teď, v tomto okamžiku.

Začněme přemýšlet o sobě a svém životě již dnes, čas totiž plyne, čas je neúprosný, čas našeho života je pouze náš čas, nikoho jiného. Zkusme postupně změnit cokoliv, co nás utvrzuje v setrvačnosti žít ve stávajících podmínkách, nebojme se žádné změny.

Nečekejme na něčí souhlas.

Věřme sami sobě.

Postavme sebe na první místo před celým světem, bez egoismu a sebestřednosti.

Poslouchejme a řiďme se svou intuicí.

Některé změny sice mohou bolet, ale později zjistíme, že jsme pro sebe zvolili to nejlepší.

Láska je sice universální síla, ale je jen na nás, zda rozpoznáme její pravou hodnotu, zda odhalíme hlubší příčiny osobních nezdarů, bez obviňování kohokoliv jiného.

Naslouchám lidem a díky technikám emoční svobody jim pomáhám najít ztracený smysl života, pomáhám Vám najít Sebe Sama. Spolu změníme vaše negativní přesvědčení o sobě a nezpracované emoce. Protože každý máme svou cenu a způsob, jak druhému ukázat, že máte svou cenu, je mít ji. To se dá udělat jen jediným způsobem – věřit v to. Když znáte svou cenu, nemusíte nic dokazovat. Jsem tu pro Vás a pomohu Vám ji znovu najít a rozsvítit. Můj příběh si přečtěte zde >>