Nehleďte na to, jak byste se asi měli cítit.

Ctěte své emoce a nehleďte na to, jak byste se měli asi cítit, ale jak se SKUTEČNĚ CÍTÍTE.  

Buďte více sami se sebou.

Dopřejte si denně alespoň chvíli pro sebe a jen buďte.

Svůj vnitřní hlas slyšíte nejlépe, když jste o samotě a v tichu.

Nechte myšlenky proudit, nesuďte je a jen naslouchejte.

Život vás miluje a podporuje.

Co ve skutečnosti chcete? Co vám dělá dobře?

Je třeba vnímat, co vám skutečně dělá dobře, co si přejete vytvářet. Najít a probudit své jedinečné dary. Dovolit si žít svůj jedinečný potenciál. Být autentická a skutečná.

Protože když jste v souladu se sebou, s tím co jste vy, co vy cítíte … vytvoříte mnohem úžasnější věci i pro druhé. Na to ale potřebujete čas k uzdravení, k zastavení, třeba i k proměnám.

Dejte si dostatek času a prostoru na své sebepoznání.

Nechcete být nikým jiným… jen sama sebou… odhalit, kdo jste skutečně vy.

A ano, mám víru v to, že jste dobrý člověk. Zatím všichni, se kterými jsem se setkala, všichni si přáli být dobrým člověkem. Často byli na sebe až příliš tvrdí…

Někdy možná jen cítíte, že chcete ve svém životě víc. A pokud budete vnímat sebe a půjdete v souladu se svým nitrem… budete vnímat, co vás nejvíce uspokojuje.

A pokud chcete, abyste to byla schopna zcela žít, musíte vnímat lépe sebe… mít se skutečně ráda, vnímat to, co cítíte, co je pro vás skutečně pravdivé. Je to fakt zvláštní, ale když uděláte něco na svém zdravém základě… něco, co skutečně jde z vašeho nitra, a jde to ruku v ruce s vašimi nejlepšími schopnostmi, tak je to to ono. Je to pocit, který poznáte. Když jste na svém, tak to víte bez pochyb a nemůže vás pak zastavit ani žádné odsouzení nebo odmítnutí…

Sebepoznání, směřování k vyšším cílům má velký smysl. Pokud cítíte, že potřebujete nejdříve zjistit, co jsou vaše dary, kdo jste vy, dejte si tolik času na sebepoznání, kolik potřebujete. Dovolte si věnovat se sobě. Větší sobectví je to, když z pohodlnosti a strachu nejste ochotné udělat vůbec nic jinak.

Nemusíte se bát sobeckosti, protože když jdete skutečně k sobě, je to cesta k vašim nejlepším stránkám a schopnostem. A jakmile si je dovolíte, dáte pak světu vše, co budete moct, to nejlepší z Vás.

Naslouchám lidem a díky technikám emoční svobody jim pomáhám najít ztracený smysl života, pomáhám Vám najít Sebe Sama. Spolu změníme vaše negativní přesvědčení o sobě a nezpracované emoce. Protože každý máme svou cenu a způsob, jak druhému ukázat, že máte svou cenu, je mít ji. To se dá udělat jen jediným způsobem – věřit v to. Když znáte svou cenu, nemusíte nic dokazovat. Jsem tu pro Vás a pomohu Vám ji znovu najít a rozsvítit. Můj příběh si přečtěte zde >>