Dnešek nám proplouvá mezi prsty …

Dnešní doba je opravdu velmi zrychlená, hektická, každou vteřinu, minutu, každý den musíme vstřebat a zpracovat spoustu informací, udělat spoustu věcí a my už leckdy ani nevíme, proč některé věci děláme.

Z práce chodíme pozdě, nebo ještě běžíme do další a další práce. A pak úkoly a povinnosti…Rychle, rychle, ať to stihneme. Než se zastavíme, je konec dne, týdne, měsíce, roku …

Něco už děláme tak automaticky, že to děláme jen proto, že by to tak mělo být a vůbec nepřemýšlíme nad tím, jestli je to důležité nebo ne. Jdeme hodně přes sebe. Děláme věci, které nám nic nepřináší a zapomínáme na ty, které nám dělají radost.

Pro samou práci, směny, přesčasy … nestíháme často ani být se svými rodinami. Jen tak si posedět a povídat si, jaký kdo měl den, co všechno jsme zažili, co jsme zvládli, s čím potřebujeme pomoci, co nás tíží … na to se zapomnělo. Navštívit své rodiče, prarodiče, zavolat jim a být s nimi … V některých rodinách se potkávají jen někdy, když jim to směny dovolí.

Co když jedna z věcí, které se nyní máme šanci naučit, je uvědomění si, jak nám dnešek proplouvá mezi prsty… každý další zítřek se takto stává dalším dneškem, který nám proplouvá mezi prsty, zatímco se bojíme o budoucnost.

Co když to všechno přišlo proto, abychom dostali prostor se zastavit. Dopřát si čas, prostor sami pro sebe. A uvědomit si…má tohle vůbec smysl?

A to je to, o co tu jde!

Stále máme tendence zaměřovat se na to vnější. Dovedlo vás to ale někdy někam? Možná jen na čas. Teď je na čase jít do sebe, do svého nitra. Najít tam sami sebe. Opravdový domov, kde se přece cítíme tak krásně.

Dejte si volno. Jen tak. Neplánovaně.

Nemyslím tím prokrastinaci při práci z domova, ale opravdové volno. Čas pro zamyšlení, čas pro bytí v tichu a vůbec bytí u sebe.

Dovolit si odpočinout je pro spoustu z nás nadlidský úkol. Měli jsme tolik rozdělané práce, tolik plánů a teď… teď je čas to všechno nechat uzrát a nadechnout se. Doslova.

Pokud se ale zaměříte na své nitro a dovolíte-li si to – naplno se otevřít, váš život se promění. Nejde jen o to, abyste to vnímali rozumově, ale je nutné to cítit.

Nyní, když si to teď dovolíte, tak můžete žít.

Začnete se vracet sami k sobě.

Uvědomíte si, kde chcete investovat svůj čas a energii – doopravdy ze svého srdce.

Půjdete v souladu sami se sebou.

Uvidíte neviditelné, uslyšíte to, co jste dosud neslyšeli, znovu pocítíte, co jste dlouho necítili … začnete zase milovat to, co jste možná už zapomněli mít rádi, milovat.

Nebudete už muset bojovat a rvát se o něco.

A možná to půjde úplně samo… Vrátíte se zpět do své vnitřní síly. Přirozené, nenucené. A stanete se opravdovými vládci svých životů.

Víte, skutečně každý musí začít sám u sebe a sám se za sebe postavit.

Se vším všudy. Sám meditovat. Sám číst knihy. Sám se vzdělávat. Sám RŮST. Jen tak pomůžeme uzdravovat svět. 

Nikdo to za nás neudělá.

Opravdu je teď na místě skutečně jít sami do sebe a sami si najít to, čím podpoříte sami sebe, své blízké a tím pádem všechny ostatní. A skutečně každý den, co nejvíce času a dlouhodobě.

Protože moje milované, my všichni jsme vzájemně propojeni.

Sami máte určitě zkušenost, že každá negativní situace přináší nejméně 5 pozitivních důsledků. Já už nějaké vidím i teď, ale nebudu je tady vyjmenovávat, myslím, že je nacházíte i vy. A jsem nesmírně zvědavá, jakou změnu tohle všechno do našich životů přinese.

Tady totiž nejde o jednoho člověka, ale o celek. Ale pozor, ta úžasná změna nepřijde od celku, ta přichází skrze jednotlivce. Skrze naši hlubokou sebereflexi, napojení na jádro svého bytí, skrze lásku a světlo, které v sobě nosíme.

Buďte ambasodorkou pohody, podpory, pomoci, porozumění a lásky.

DOBRO, LASKAVOST A SOUCIT je dar každého z nás k nastolení harmonie ve všech směrech.

Krásné dny vám všem a … meditujte, modlete se, tančete, zpívejte, dělejte, co vám přináší radost.

 

Přeji mnoho zdraví a udržujte si svůj vnitřní klid ♥.

 

PS: Těším se, až se opět setkáme osobně, jak na terapiích či seminářích … mám ráda osobní setkávání s vámi … ráda poslouchám vaše příběhy, tak ráda se dotýkám vašich EMOCÍ.

Naslouchám lidem a díky technikám emoční svobody jim pomáhám najít ztracený smysl života, pomáhám Vám najít Sebe Sama. Spolu změníme vaše negativní přesvědčení o sobě a nezpracované emoce. Protože každý máme svou cenu a způsob, jak druhému ukázat, že máte svou cenu, je mít ji. To se dá udělat jen jediným způsobem – věřit v to. Když znáte svou cenu, nemusíte nic dokazovat. Jsem tu pro Vás a pomohu Vám ji znovu najít a rozsvítit. Můj příběh si přečtěte zde >>